کد خبر : 7037

گوش شنوایی برای شنیدن دردهای فوتبال بوشهر وجود ندارد

گوش شنوایی برای شنیدن دردهای فوتبال بوشهر وجود ندارد

بوشهر 24: رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر گفت: گوش شنوایی برای شنیدن دردهای فوتبال استان بوشهر متاسفانه وجود ندارد.

بوشهر 24: رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر گفت: گوش شنوایی برای شنیدن دردهای فوتبال استان بوشهر متاسفانه وجود ندارد.

به گزارش " بوشهر 24 "، محمد نجفی صبح امروز در مراسم اختتامیه مسابقات لیگ برتر استان بوشهر که با قهرمانی تیم فوتبال پتروشیمی جم خورموج در استادیوم تختی این شهر به پایان رسید اظهار داشت: بعد از اینکه استان بوشهر در حوزه آسیا  توانست امتیاز  بگیرد ما هم لیگ دسته اول استان را به نام لیگ برتر بوشهر نامگذاری کردیم.

وی ضمن تبریک قهرمانی تیم پتروشیمی جم خورموج افزود: در این دوره از بازی‌ها 10 تیم حضور داشتند، 90 بازی انجام شد و باشگاه ورزشی جم خورموج توانست با 36 امتیاز قهرمان لیگ برتر استان شود و جواز حضور در لیگ دسته سوم کشور را کسب کند.

رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر ادامه داد: اصلی‌ترین موضوعی که ما در حوزه ورزش استان دنبال می‌کنیم منش پهلوانی و رفتار و اخلاق ورزشی است و آنچه برای ما حائز بوده و هست رفتار و اخلاق پهلوانی است زیرا قهرمان واقعی شهدای اسلام هستند.

وی بیان کرد: قطعا ضعف در حوزه برگزاری مسابقات داشتیم و من به عنوان خادم این خانواده از پیشنهادات  ورزشکاران و ورزش دوستان در برگزاری هر چه بهتر مسابقات فصل آینده استفاده می‌کنم تا شاهد ترقی، اعتلا و رسیدن به اهداف عالی فوتبال استان باشیم.

نجفی اضافه کرد: می‌دانیم که گوش شنوایی برای شنیدن دردهای فوتبال استان بوشهر متاسفانه وجود ندارد، 10 ماه از سال می‌گذرد اما توجه ویژه‌ای به فوتبال استان بوشهر نمی‌شود ورزشی که سالم‌سازی اجتماعی را به همراه دارد.

وی افزود: وقتی ارکان یک جامعه در سلامت فکری و جسمی بسر می‌برند می‌توانند رشد و توسعه را رقم بزنند و جامعه‌ای می‌تواند به ثبات و پویایی برسد که افرادی سالم داشته باشد.

رئیس هیئت فوتبال بوشهر ادامه داد: خوشبختانه کاری که ما و خانواده فوتبال داریم انجام می‌دهیم جز راه سلامتی برای جامعه راهی نیست لذا طلب می‌کند مسئولان استانی توجه ویژه‌ای به حوزه  فوتبال داشته باشند.

وی مطرح کرد: همان گونه که توقع می‌رود در حوزه عمران، سیاست و مسائل فرهنگی برنامه‌ها جلو برود و همان گونه که مقام معظم رهبری توجه ویژه‌ای به حوزه جوانان و ورزش دارند ضروری است مسئولان استانی ما هم همین توجه را به جوانان داشته باشند.

نجفی ادامه داد: هر چه ما بگوییم و شما مسئولان نشنوید، باز هم ما می‌گوییم و اراده خانواده ورزش اراده قوی است و ما با همدلی وفاق زیر سایه ولایت و نظام پرخیر و برکت نظام جمهوری اسلامی ایران تلاشمان خواهیم کرد تا به آنچه که حقمان است برسیم.

این مسئول خاطر نشان کرد: خوزستان، اصفهان، تبریز و تهران هیچ فرقی نباید با ما داشته باشند آنها می‌آیند و از منابع خدادادی و ذخیره‌های استانی ما بهره می‌برند اما ما از طریق مسئولان خودمان به حقمان دست پیدا نمی‌کنیم.

وی افزود: تقاضای من از همه مسئولان به‌ویژه شخص استاندار  بوشهر که در همه حوزه‌ها کار می‌کنند این است که به حوزه ورزش هم توجه کنند.

رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر ادامه داد: ایرانجوان بوشهر، ایرانجوان خورموج، پرسپولیس و شهرداری گناوه، کارگربنه گز، پتروشیمی گازجم توقع و انتظار دارند به آنها توجه شود.

شایان ذکر است، در ادامه مسابقات فوتبال لیگ برتراستان بوشهر دو تیم پتروشیمی جم خورموج و سپاهان بوشهر در استادیوم تختی خورموج به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه مساوی یک بر یک خاتمه یافت و تیم پتروشیمی جم خورموج با 36 امتیاز به لیگ دسته سوم کشور صعود کرد./ فارس

ارسال نظر