کد خبر : 788

امتیاز لیگ دویی ایرانجوان خورموج واگذار می شود!

امتیاز لیگ دویی ایرانجوان خورموج واگذار می شود!

بوشهر24: هنوز چند روزی از صعود غرور افرین ایرانجوان خورموج به لیگ دسته دوم نمیگذرد که خبری تلخ اما واقعی مردم شهرستان دشتی را نگران کرد.

بوشهر24: هنوز چند روزی از صعود غرور افرین ایرانجوان خورموج به لیگ دسته دوم نمیگذرد که خبری تلخ اما واقعی مردم شهرستان دشتی را نگران کرد.
خبری مبنی بر فروش امتیاز ارزشمند تیم فوتبال ایرانجوان خورموج و مذاکرات جدی مسئولان این تیم با دو باشگاه و پایان 48 سال زحمت خانواده حاجی منفرد در عرصه فوتبال!
تیمی که توانست از لیگ استان به لیگ سه کشور و سپس راهی لیگ 2 شود و نام خانواده منفرد در تاریخ فوتبال شهر خورموج جودانه شود.

 تیم فوتبال ایرانجوان خورموج

مدیرعامل تیم فوتبال ایرانجوان خورموج در گفت و گویی با دشتستان اسپورت در خصوص واگذاری امتیاز این تیم گفت: فصل خیلی سختی را پشت سر گذراندیم، از نداشتن زمین چمن تمرینی و مسابقه گرفته تا تمرین روی آسفالت و رختکن های نامناسب برای بازی ها که 35 هفته با بدترین شرایط تحمل کردیم و هیچکس در کنار ما نبود و فقط هواداران بودند که موجب دلگرمی ما می شدند تا توانستیم به لیگ دو کشور صعود نماییم.
حسین منفرد ادامه داد: طی این 35 هفته حدود 290 میلیون تومان هزینه کردیم که از اداره ورزش حدود 20 میلیون توامان به  ما کمک شده است و این یعنی حدود 7 درصد کل هزینه ها ، همچنین قرار بود چهار هفته قبل از پایان رقابتها 10 میلیون تومان تیم شارژ مالی شود و هنوز از این پول خبری نیست!
مدیر عامل ایرانجوان تاکید نمود: هرچند با تمام این شرایط نامناسب دوست داریم تیم داری کنیم ولی لیگ دو شوخی بردار نیست و ما هنوز نتوانسته ایم 40 درصد مطالبات و پاداش صعود مرحله اول و صعود به لیگ دسته دوم بازیکنان و کادر فنی را پرداخت نماییم و گرفتن بازیکن برای فصل جدید نیز بیاز به حداقل 300 میلیون تومان برای شروع و تا پایان مسابقات 600 میلیون تومان هزینه داریم که در توان ما خارج است و اگر با شرایط نامناسب به لیگ دو ورود کنیم و منجر به سقوط شود علاوه بر بی ارزش شدن امتیاز تیم چه کسی جوابگوی بدهی های ما خواهد بود؟
حسین منفرد در پایان بیان نمود: ما در طول 35 هفته در رقابتهای لیگ 3 نه از حمایت مالی و نه حمایت معنوی مسئولان استانی و شهرستان بهره بردیم و پس از صعود دریغ از ارسال یک پیام تبریک و خسته نباشید و یا حداقل نصب یک بنر، با این شرایط توان حضور در لیگ دو را نداریم و فروش امتیاز بهترین گزینه پیش روی ما می باشد و با پول حاصل از فروش بدهی های باشگاه را پرداخت نموده و با سرمایه گذاری در تیم های پایه آینده با شرایط بهتری وارد عرصه رقابتهای کشوری شویم.

ارسال نظر