کد خبر : 8225

مطالبه جوانان روستای شهنیای شهرستان دیر چیست؟

مطالبه جوانان روستای شهنیای شهرستان دیر چیست؟

بوشهر 24: رییس شورای اسلامی روستای شهنیا ازتوابع بخش بردخون شهرستان دیرگفت: جوانان ورزش دوست این روستا خواستار احداث سالن ورزشی هستند

بوشهر 24: رییس شورای اسلامی روستای شهنیا ازتوابع بخش بردخون شهرستان دیرگفت: جوانان ورزش دوست این روستا خواستار احداث سالن ورزشی هستند.

به گزارش " بوشهر 24 "، حسن زارعی افزود: روستای شهنیا بیش از دوهزارنفر جمعیت دارد اما از یک فضای ورزشی برای پرکردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان محروم است.

وی اضافه کرد: زمین ورزشی این روستا چند سال است که دیوار کشی شده اما در همین حد رها شده و مردم و بویژه جوانان چشم انتظار همت مسوولان هستند.

رییس شورای اسلامی روستای شهنیا با بیان اینکه این روستا باید به شهر ارتقا یابد، ادامه داد: مردم روستا با پیگیرهای و نامه های زیادی که به مسوولان نوشته اند خواستار ارتقای روستای خود به شهر هستند.

وی گفت: ساختمان دبستان ابتدایی حافظ این روستا با قدمت چندین ساله نیاز به بازسازی دارد و احداث کتابخانه عمومی و روستایی که خواسته مردم فرهنگ دوست این دیار است از خواسته های دیگر مردم این روستا است.

رییس ورزش وجوانان شهرستان دیر گفت: احداث سالن ورزشی نیاز جوانان ورزشکار روستای شهنیا است و قرار است که زمین ورزشی چمن مصنوعی برای این روستا احداث شود.

جلیل پولادی افزود: توجه به ورزش روستاها از اولویت دولت تدبیر و امید است و زمین چمن مصنوعی روستای لمبدان شهرستان در دهه فجر به بهره برداری می رسد.

وی در ارتباط با زمین ورزشی روستای شهنیا بیان کرد: هم اکنون به علت تامین نشدن اعتبار، این زمین ورزشی بلاتکلیف مانده که امیدواریم با تامین اعتبار لازم عملیات اجرایی آن آغاز شود./ ایرنا

ارسال نظر