کد خبر : 869

رئیس هیئت فوتبال بوشهر خبر داد

راه‌اندازی نخستین مدرسه فوتبال تخصصی بانوان بوشهر

راه‌اندازی نخستین مدرسه فوتبال تخصصی بانوان بوشهر

بوشهر24: رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر گفت: نخستین مدرسه فوتبال تخصصی بانوان در بوشهر کار خود را از تیر ماه آغاز می‌کند و آموزش دختران فوتبالیست را بوشهری با شیوه‌ای مدرن برعهده دارد.

بوشهر24: رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر گفت: نخستین مدرسه فوتبال تخصصی بانوان در بوشهر کار خود را از تیر ماه آغاز می‌کند و آموزش دختران فوتبالیست را بوشهری با شیوه‌ای مدرن برعهده دارد.
به گزارش "بوشهر24" به نقل از تسنیم، محمد نجفی صبح امروز در جمع خبرنگاران، بابیان اینکه استان بوشهر در ورزش فوتبال دارای استعدادهای درخشانی است به دعوت چهار بوشهری به تیم ملی فوتبال هفت نفره اشاره و اظهار کرد: چهار بوشهری به تیم ملی فوتبال هفت نفره در دومین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی دعوت شدند.

وی  افزود: برابر اعلام فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولان کشور چهار نفر از ورزشکاران تیم فوتبال هفت نفره استان بوشهر و اردشیر ماهینی که جمعا 5نفر هستند دردومین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی دعوت شده اند.

رئیس هیئت فوتبال استان بوشهراسامی دعوت شدگان را حسن صفری، حسین تیزبر ، مهدی جمالی،بابک صفری اعلام و تصریح کرد: این اردو به مدت هشت روز از امروزتا 28 خرداد در تهران برگزار می‌شود.

نجفی به اجرای تئوری پروژه ویژن در بوشهرپرداخت و گفت: این طرح که دارای ساختار سازمانی گسترده است از جمله پروژه هایی است که AFC جهت توسعه فوتبال آسیا وارد کشورهای فوتبال خیز آسیا می‌کند و فدراسیون‌ها برای رشد و توانمند سازی فوتبالشان این سیستم را در فوتبال کشورهای خود پایه گذاری کرده‌اند.

وی با بیان اینکه در ایران نیز این پروژه عظیم در برخی از استان‌ها اجرا و در استان‌هایی چون بوشهر و چند استان دیگر کشور تاکنون اجرایی نشده خاطرنشان کرد:  این طرح که از آرزوهای دیرینه و رویایی ورزشکاران استان بوشهر است سالهاست به فراموشی سپرده شده بود که خوشبختانه طی برنامه‌های با حضور روسای کمیته‌های چندگانه، به مدرسی علیرضا زکی پور نماینده فدراسیون فوتبال بصورت تئوری و آشنایی با طرح مذکوردر استان بوشهر به اجرا در آمد.

رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر از راه‌اندازی نخستین مدرسه فوتبال تخصصی بانوان بوشهر خبرداد و گفت: با هدف رشد و توسعه فوتبال نزد دختران و بانوان بوشهری نخستین مدرسه فوتبال تخصصی بانوان در بوشهر کار خود را از تیر ماه آغاز می‌کند و آموزش دختران فوتبالیست را  بوشهری با شیوه‌ای مدرن برعهده دارد.

نجفی از تدوین طرح جامع توسعه فوتبال استان بوشهر خبرداد و گفت: تلاش می‌شود با تدوین طرح جامع توسعه فوتبال استان و آسیب شناسی نقاط ضعف، کارکردها و تاثیرات مثبت و تاثیرگذار در حوزه فوتبال استان اجرایی شود.

وی  با اشاره به  اینکه  باشگاه‌های استان بوشهر از طریق بخش خصوصی اداره شود افزود: ورزش فوتبال زمانی می‌تواند ازطریق بخش خصوصی اداره شود که دارای سند راهبردی باشد.

ارسال نظر