کد خبر : 9106

مدیر عامل پارس جنوبی خبر داد

اختصاص یک‌درصد بودجه پارس جنوبی برای ورزش استان بوشهر

اختصاص یک‌درصد بودجه پارس جنوبی برای ورزش استان بوشهر

مدیر عامل پارس جنوبی از اختصاص یک‌درصد بودجه پارس جنوبی برای ورزش استان بوشهر خبر داد و تصریح کرد: با پیگیری‌های انجام شده، یک درصد از بودجه پارس جنوبی در سال جاری و سال‌های آتی در اختیار ورزش استان قرار خواهد گرفت.

بوشهر24: مدیر عامل پارس جنوبی از اختصاص یک‌درصد بودجه پارس جنوبی برای ورزش استان بوشهر خبر داد.
به گزارش "بوشهر24"، مهدی یوسفی ظهر امروز در نشست با نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: پارس جنوبی از مناطق مهم و تاثیرگذار در صنعت نفت است و برای رشد و اعتلای این منطقه از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنیم.

وی افزود: منطقه ویژه پارس جنوبی علاوه بر توجه به حوزه صنعت، به مسایل اجتماعی و فرهنگی و ورزشی و سایر امورات نیز توجه دارد و تاکنون اقدامات ارزشمندی در این زمینه انجام داده‌ایم.

مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس جنوبی با بیان اینکه پارس جنوبی از ورزش استان حمایت می‌کند خاطرنشان کرد: هر اندازه که بودجه ورزش سازمان منطقه ویژه باشد، به ورزش استان کمک می‌کنیم و تقسیم‌بندی را به عهده آنها می‌گذاریم.

یوسفی با اشاره به سایر حمایت‌هایی که از ورزش استان می‌شود گفت: همچنین پیگیری و رایزنی‌هایی را با شرکت‌های خصوصی انجام می‌دهیم تا از آورده و سرمایه خود، قسمتی را در کمک به ورزش استان اختصاص دهند.

فارس نوشت: مدیر عامل پارس جنوبی از اختصاص یک‌درصد بودجه پارس جنوبی برای ورزش استان بوشهر خبر داد و تصریح کرد: با پیگیری‌های انجام شده، یک درصد از بودجه پارس جنوبی در سال جاری و سال‌های آتی در اختیار ورزش استان قرار خواهد گرفت.

 یوسفی از واگذاری زمین به اداره ورزش استان بوشهر خبر داد و افزود: در صورت موافقت هیات مدیره پارس جنوبی، زمینی به اداره کل ورزش و جوانان استان واگذار شود.

بر اساس این گزارش، در این نشست مقرر شد لیستی از شرکت‌های خصوصی فعال در منطقه ویژه، تهیه و ترازنامه آنها آورده شود تا بتوان در نشست با آنان در زمینه کمک به ورزش استان تصمیم‌گیری شود.

ارسال نظر