کد خبر : 915

تجلیل از مادر حسین ماهینی

تجلیل از مادر حسین ماهینی

بوشهر24: مسابقات فوتبال یادواره نخبه بوشهری مرحوم کوروش برزگرزاده با قهرمانی پیشکسوتان شاهین بوشهر و نایب قهرمانی رسانه ورزش به پایان رسید.

بوشهر24: مسابقات فوتبال یادواره نخبه بوشهری مرحوم کوروش برزگرزاده با قهرمانی پیشکسوتان شاهین بوشهر و نایب قهرمانی رسانه ورزش به پایان رسید.
به گزارش "بوشهر24"  به نقل از روابط عمومی رسانه ورزش بوشهر،  در روز نخست این مسابقات دو تیم پیشکسوتان گناوه و رسانه ورزش بوشهر به مصاف یک دیگر رفتند که تیم رسانه ورزش با نتیجه 5 بر یک به برتری رسید و به عنوان یکی از تیم‌ها به فینال راه یافت.

در دومین دیدار تیم پیشکسوتان شهر بوشهر به مصاف تیم پیشکسوتان شاهین بوشهر رفتند که رقابت این دو تیم با بازیکنان خاطره‌ساز، خاطره‌های فوتبال دوستان را زنده کرد.

دو تیم پیشکسوتان بوشهر و پیشکسوتان شاهین در یک بازی فیزیکی نتوانستند توپی را از خط دروازه‌ها عبور دهند و در ضربات پنالتی شاهینی‌ها موفق شدند با نتیجه 5 بر 4، پیروز این مسابقه شوند و در بازی فینال به مصاف رسانه ورزش بروند.

در مراسم افتتاحیه علاوه بر حضور مسئولان استانی و ورزشی، استقبال چشمگیر فوتبال دوستان بوشهری را شاهد بودیم که در هوای گرم بندر تنور این مسابقات را گرم‌تر کردند.

دیدار رده‌بندی و فینال یادواره زنده‌یاد برزگرزاده:

در روز دوم مسابقات و در دیدار رده‌بندی دو تیم پیشکسوتان شهر بوشهر و پیشکسوتان گناوه مقابل هم  صف‌آرایی کردند که تیم پیشکسوتان بوشهر 5 بر یک در این دیدار به پیروزی رسید و مقام سوم این رقابت‌ها مشخص شد.

در دیدار پایانی شاهینی‌ها به مصاف رسانه ورزش رفتند که این دیدار حساس شاهین پیروز میدان شد و رسانه ورزش با نتیجه 3 بر 2 شکست خورد تا شاهینی‌ها مقام اول و رسانه ورزش مقام دوم این رقابت‌ها را از آن خود کنند.

بلافاصله پس از سوت پایان آخرین دیدار یادواره زنده‌یاد کوروش برزگرزاده، مراسم اهدا جام به تیم‌ها آغاز شد که شاهین بهرام‌نژاد از بازیکنان رسانه ورزش مجری این مراسم بود.

در ابتدا عبدالخالق برزگرزاده ر ئیس شورای شهر بوشهر و عموی زنده یاد کوروش برزگرزاده از برگزاری این یادواره تقدیر کرد و محمد نجفی رئیس هیات فوتبال استان، آزاد شهرکی شهردار بوشهر و همچنین علی زاهدی از سخنرانان مراسم پایانی یادواره بودند.

عبدالخالق و عبدالرحمن برزگرزاده از عموهای زنده یاد کوروش برزگرزاده و حسن غریبی سرپرست رسانه ورزش جام، لوح و همچنین تندیس را به تیم‌های اول تا سوم این یادواره اهدا کردند.

امیرحسین صالحی‌زاده فرزند مهدی صالحی‌زاده مربی رسانه ورزش هم با اهدا هدیه‌ای از مادر حسن ماهینی تجلیل کرد و در این مراسم همه حاضران برای حسین ماهینی نماینده بوشهری‌ها در جام جهانی آرزوی موفقیت کردند.

ارسال نظر