کد خبر : 10350

برپایی نمایشگاه فاطمیه در شهرستان دیلم

برپایی نمایشگاه فاطمیه در شهرستان دیلم

بوشهر 24: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان دیلم از برپایی نمایشگاه فاطمیه در ایام نوروز در این شهر خبر داد.

بوشهر 24: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان دیلم از برپایی نمایشگاه فاطمیه در ایام نوروز در این شهر خبر داد.

به گزارش " بوشهر 24 "، احمد اسدی ظهر امروز در نشست با خبرنگاران در دیلم، اظهار کرد: جایگاه‌هایی که ما مسئولان بواسطه انقلاب اسلامی در آن خدمت می‌کنیم، در واقع ودیعه و امانت خون شهدا بوده و خیلی باید دقت کنیم و نسبت به زمان و مکانی که در آن واقع شدیم، حساس باشیم، اگر خودمان را محاسبه نکنیم قطعا در ایجاد امنیت و خدمت برای خلق و انقلاب موفق نخواهیم بود چون اول باید از خودمان شروع کنیم.

وی به بحث شرایط انقلاب اسلامی در منطقه و لزوم وحدتی که بین همه‌ی مسئولان و خصوصا نیروهای نظامی و انتظامی باید باشد، اشاره کرد و ادامه داد: ما آمادگی خود را در سایه تعامل و همکاری با نیروی انتظامی اعلام می‌کنیم.

اسدی با بیان اینکه در ایام نوروز چادر فرهنگی و یک نمایشگاه بسیار بزرگ در کنار حرم شهدای گمنام برپا کرده‌ایم، اضافه کرد: ایستگاه فرهنگی و ارشادی بسیجیان در کنار گلزار شهدای گمنام در کنار دیگر ارگان‌ها به خدمت‌رسانی و ایجاد امنیت و آرامش میهمانان و هموطنان خواهند پرداخت.

اسدی خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی هم آمادگی خود را در انجام وظیفه همانند سال‌های گذشته و با همت بیشتر و با کمک بسیج و سپاه خواهد داشت، لذا با توجه به درخواست ناجا برای کمک و همکاری، ما نیز در این راستا قول مساعد دادیم که انشاءالله یاری خواهیم کرد.

وی در پایان نیز از برپایی نمایشگاه فاطمیه خبر داد و اظهار داشت: در ایام نوروز و حضور میهمانان به شهر دیلم که با ایام فاطمیه نیز تقارن پیدا کرده است، نمایشگاه فرهنگی بزرگی که جلوه‌هایی از زندگی امیرالمومنین(ع) و غربت اسلام بعد از رحلت پیامبر(ص) است توسط بسیجیان برپا خواهد شد که پیش‌بینی می‌شود این کار بزرگ با استقبال کم‌نظیر مردم دیلم و میهمانان نوروزی مواجه شود./ فارس

ارسال نظر