کد خبر : 10690

تمدید ثبت‌نام پذیرش در حوزه‌های علمیه استان بوشهر

به گزارش " بوشهر24 "، حجت‌الاسلام مهدی نعمتی امروز در گفت‌وگو با فارس گفت: ثبت‌نام از روز چهارم بهمن ماه سال 93 آغاز شده است و تا پایان 25 فروردین ماه سال جاری تمدید شده است. آزمون رأس ساعت 9 روز جمعه 28 فروردین ماه سال 94 در دو مصلی جمعه بوشهر و کنگان برگزار می‌شود.

نعمتی با اشاره به شرایط اختصاصی دوره بلند مدت، گفت: قبولی حداقل پایه هشتم دوره اول آموزش متوسطه و سوم راهنمایی با حداکثر سن 18 سال و تعهد تحصیل تمام وقت حداقل تا پایان سطح یک را از شرایط این دوره عنوان کرد.

وی اضافه کرد: داوطلبان دارای مدرک کاردانی و بالاتر نباید در زمان ثبت‌نام بیش از یک‌ماه از تاریخ فراغت تحصیلی آنان گذشته باشد همچنین سنوات تحصیلی بالاتر از سوم راهنمایی و مدت خدمت سربازی به حداکثر سن اضافه می‌شود.

معاون آموزش حوزه علمیه استان بوشهر در ادامه به شرایط اختصاصی دوره پنج ساله سفیران هدایت پرداخت، و گفت: داشتن مدرک دیپلم برای متولدین سال 1374، تعهد تحصیلی تمام وقت به مدت دوره و تعهد خدمت تبلیغی در مناطق مورد نیاز از شرایط این دوره است.حافظان حداقل یک ششم قرآن کریم یا نهج البلاغه و فرزندان شهدا، جانبازان، آزادگان و داوطلبان مناطق محروم، از امتیاز در پذیرش برخوردارخواهند بود.

ارسال نظر