کد خبر : 12180

نجفی خبر داد؛

انتخابات هیئت رئیسه شورای بسیج رسانه بوشهر برگزار می‌شود

 انتخابات هیئت رئیسه شورای بسیج رسانه بوشهر برگزار می‌شود

بوشهر24: نجفی گفت: رئیس، نایب رئیس و دو بازرس انتخاب شده پس از دریافت حکم به مدت دو سال راهبری و مسئولیت برگزاری شورای بسیج رسانه در استان را بر عهده خواهند گرفت.

به گزارش "بوشهر24 " به نقل از جنوب نیوز مسئول بسیج رسانه استان بوشهر از برگزاری انتخابات هیئت رئیسه شورای بسیج رسانه خبر داد.

عبدالله نجفی گفت: جمعی از فعالان بسیج رسانه عصر یکشنبه 27 اردیبهشت ماه برای انتخاب اعضای هیئت رئیسه در شورای بسیج رسانه استان بوشهر حاضر خواهند شد. وی ادامه داد: رئیس، نایب رئیس و دو بازرس انتخاب شده پس از دریافت حکم به مدت دو سال راهبری و مسئولیت برگزاری شورای بسیج رسانه در استان را بر عهده خواهند گرفت. عبدالله نجفی با اشاره به اهمیت به‌کارگیری ظرفیت و استفاده از نظرات ارزشمند فعالان حوزه‌های مختلف در راستای تقویت جامعه رسانه‌ای افزود: سیاستگذاری، برنامه‌ریزی و تنظیم مسائل مرتبط با حوزه رسانه‌، بومی‌سازی برنامه‌های سازمان بسیج رسانه کشور، بررسی و تحلیل مسائل روز و تهیه خوراک فکری اصحاب رسانه از جمله اهداف راه‌اندازی این شوراست. وی در پایان اظهار داشت: جانشین فرماندهی سپاه امام صادق (ع) و سهراب انبارکی، معاون هماهنگ کننده و مسئول مرکز راهبردی و دبیرخانه اقشار بسیج سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در این نشست حضور خواهند داشت.

ارسال نظر