کد خبر : 13717

۱۵ هزار قرص و آمپول روان‌گردان در بوشهر کشف شد

بوشهر24: معاون هماهنگ ‌کننده فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: با تلاش ماموران مبارزه با موادمخدر فرمانده انتظامی استان بوشهر دریک‌ هزار و ۸۴ عملیات ۱۵ هزار قرص و آمپول روان‌گردان کشف شد.

به گزارش "بوشهر24" به نقل از تسنیم، سرهنگ حبیب سیاری عصر دیروز در حاشیه مراسم امحا  600 کیلوگرم مواد مخدر در بوشهر با بیان اینکه ماموران مبارزه با مواد مخدر شبانه‌‌روز با سوداگران مرگ درگیر هستند اظهار داشت: تقدیم 3 هزار و 700 شهید و 12 هزار جانباز موید استمرار مبارزه با سوداگران مرگ در کشور است.

وی با بیان اینکه استان بوشهر در مبارزه با مواد مخدر پیشگام است تصریح کرد: ماموران مبارزه با مواد مخدر با اشرافیت بر فعالیت‌های سوداگران مرگ هرگونه حرکت و فعالیت آنها رصد می‌کند بگونه‌ای که مسیر ترانزیت مواد مخدراز استان بوشهر به استان‌های هم‌جوار تغییر یافته است.

معاون هماهنگ ‌کننده فرمانده انتظامی استان بوشهر از کشف 4.5 تن مواد مخدر دراستان بوشهر خبرداد و بیان کرد: با فعالیت شبانه‌روزی و اطلاعاتی مأموران مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی استان بوشهردر یکسال گذشته 4.5 تن انواع مواد مخدر در استان بوشهر کشف شده است.

سیاری با بیان اینکه  کشف این میزان مواد حاصل یک هزار و 84 طرح و عملیات مختلف بود خاطر نشان کرد: علاوه بر کشف این میزان مواد مخدر در این مدت 15 هزار قرص و آمپول روان‌‌گردان دراستان بوشهر کشف شده است.

وی با تاکید بر افزایش آکاهی خانواده‌ها در مبارزه با مواد مخدر افزود: خانواده‌ها باید از مواد صنعتی و قرص‌های روان‌گردان آگاهی خود را افزایش دهند چراکه امروزه قرص و آمپول مسرت‌بخش کاذب به جوانان عرضه می‌کنند که این مهم زنگ خطری برای جوانان و نوجوانان است.

معاون هماهنگ‌ کننده فرمانده انتظامی استان بوشهر، با بیان اینکه برای مقابله با مواد افیونی مواد نیازمند مشارکت همگانی است افزود: نیروی انتظامی تنها در مقابله با سوداگران مرگ موفق نیست که لازم است دراین راستا همه دستگاهها و خانواده‌های اجتماع با عزم ملی با قاچاقچیان مواد مخدر مبارزه کنند.

سیاری با بیان اینکه معاونت اجتماعی نیروی انتظامی بیش از یک دهه تشکیل شده است افزود: این معاونت در راستای افزایش آگاهی جامعه بیش از یک دهه است که در بخش اجتماعی فعالیت دارد.

وی با اشاره به ضرورت همه رسانه‌ها و تعامل مردم در مبارزه با مواد مخدر تاکید کرد: برای مبارزه جدی با معضل مواد مخدر به تعامل و همکاری رسانه‌ها، مردم و مسئولان دستگاه‌های مختلف نیاز داریم.

ارسال نظر