کد خبر : 13984

همکاری شرکت برق با مشترکان صنعتی استان بوشهر با هدف صرفه‌جویی در مصرف برق

بوشهر24: مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر از آغاز پنجمین سال همکاری مشترک این شرکت با صنایع استان با هدف صرفه‌جویی در مصرف برق مشترکان صنعتی استان بوشهر خبر داد.

 

به گزارش "بوشهر24" به نقل از فارس، امرالله پاراد صبح امروز در نشست امضای تفاهم‌نامه همکاری شرکت برق با صنایع استان بوشهر اظهار داشت: برنامه همکاری صنایع با شرکت توزیع برق استان بوشهر به‌منظور گسترش فرهنگ مصرف بهینه برق برای پنجمین سال متوالی آغاز شد.

پاراد با اشاره به حیاتی بودن انرژی الکتریکی در جوامع امروزی، هزینه‌های بالا در سرمایه‌گذاری صنعت برق، صرف زمان جهت افزایش تولید انرژِی برق و نیز اثرات زیست‌محیطی مصرف این انرژی، اظهار داشت: توجه به بحث مدیریت مصرف و افزایش آگاهی جامعه در خصوص میزان مصرف انرژی، مسئله اساسی در سلامتی و رشد و پیشرفت جامعه امروزی است.

وی بیان داشت: هدف از امضای این تفاهم‌نامه ایجاد رویه و ساختار مناسب به‌منظور جلب مشارکت مشترکین صنعتی در طرح کاهش پیک تابستان که با سه رویکرد جابجایی تعطیلات هفتگی، جابجایی مصرف از ساعت‌های اوج‌بار به ساعت‌های کم باری و انجام تعطیلات و تعمیرات سالانه است و متناسب با سطح همکاری صنایع، تخفیف‌هایی نیز در صورتحساب مشترکین لحاظ خواهد شد.

پاراد بیان کرد: این تفاهم‌نامه از سال 90 بین شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر و صنایع امضاء و فعالیت در این زمینه آغاز شده است.

وی ادامه داد: در راستای اجرای این تفاهم‌نامه در سال‌های گذشته اقداماتی از قبیل اطلاع‌رسانی، برگزاری کارگاه آموزشی مستمر و ممیزی انرژی واحدهای صنعتی در تابستان انجام‌ گرفته و در سال جاری نیز این روند ادامه خواهد داشت.

 

ارسال نظر