کد خبر : 14136

شهر بردخون با حضور 2 شهید گمنام عطرآگین می‌شود

بوشهر24: فرماندار شهرستان دیّر گفت: به‌زودی شهر بردخون با حضور دو شهید گمنام عطرآگین و معطر می‌شود که برای مراسم ویژه تشییع و تدفین این شهیدان بزرگوار برنامه‌ریزی‌های لازم صورت گرفته است.

 

به گزارش "بوشهر24" به نقل از فارس، حمزه اعتماد ظهر امروز در دیدار با تعدادی از خانواده‌های معظم شهدای شهر بردخون اظهار داشت: اگر کشور ما در دنیا حرفی برای گفتن دارد و همه قدرت‌های جهانی مرعوب قدرت جمهوری اسلامی هستند به برکت خون پاک شهدا است که سربلند و پیروز در برابر دنیا مقاومت می‌کنیم.

وی افزود: کار خود را بر اساس خون شهدا قرار داده‌ایم و حضور در جمع خانواده‌های این عزیزان موجب دلگرمی مسئولان می‌شود و به پشتوانه شهیدان و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران برای تحقق اهداف مقدس نظام اسلامی تلاش می‌کنیم.

اعتماد اضافه کرد: به‌زودی شهر بردخون با حضور دو شهید گمنام عطرآگین و معطر می‌شود که برای مراسم ویژه تشییع و تدفین این شهیدان بزرگوار برنامه‌ریزی‌های لازم صورت گرفته است.

میرزا احمدی فرمانده سپاه شهرستان دیّر نیز در این دیدار گفت: دیدار با خانواده‌های  معظم شهدا باعث قوت قلب و تجدید روحیه می‌شود تا در کنار این یادگاران شهیدان  بزرگوار درس استقامت و ایستادگی فرابگیریم.

در این  دیدارها که تعدادی از مسئولان بردخون نیز حضور داشتند، رئیس اداره آموزش‌وپرورش بردخون و فرمانده حوزه مقاومت کربلا مطالبی پیرامون زندگی و شخصیت این شهیدان بیان  کردند و خانواده‌های معظم شهیدان یوسف بردستانی، ابراهیم درمانده و بلال زنگباری ضمن بیان گوشه‌ای از خاطرات شهیدان، مشکلات و خواسته‌های خود را مطرح کردند.

 

ارسال نظر