کد خبر : 14137

بیانیه حزب موتلفه اسلامی استان بوشهر به مناسبت روز قدس

بوشهر24: حزب موتلفه اسلامی استان بوشهر اعلام کرد: جنایات آل سعود با همدستی اسرائیل در یمن آن‌ هم در ماه مبارک رمضان روز قدس امسال را رنگ و بوی دیگری بخشیده است.

 

به گزارش "بوشهر24" به نقل از فارس، حزب موتلفه اسلامی استان بوشهر با صدور بیانیه‌ای به مناسبت روز جهانی قدس اعلام کرد: روز جهانی قدس فرصتی مناسب است که با دهان روزه و دلی امیدوار به فضل ویاری خداوند با گام‌های استوار خود کفار و دشمنان در کمین نشسته را خشمگین و از فکر تجاوز به حریم اسلام مأیوس سازیم و آنان را از انجام تحریم‌های ظالمانه خود علیه ایران اسلامی پشیمان کنیم.

در این بیانیه آمده است: بعد از یک ماه توفیق حضور در کنار قرآن و قرائت این کتاب نورانی، این پیام الهی را نیز مدنظر داشته باشیم که فرمود: آیا پنداشته‌اید که وارد بهشت می‌شوید درحالی‌که نظیر آنچه بر سر پیشینیان شما آمد برسرشما نیاید، سختی و گرفتاری چنان بر آنان روی آورد که به خود لرزیدند  تا جایی که پیامبر و کسانی که همراه او ایمان آورده بودند گفتند پس یاری خداوند کی می‌رسد؟ بدانید که نصرت الهی نزدیک است.

این بیانیه می‌افزاید: آری روز قدس روز آزادی بیت‌المقدس از چنگال رژیم غاصب صهیونیسم و تجلی اراده ملت مبارز ایران و همراهی با ملت‌های مظلوم فلسطین، یمن، سوریه و عراق و همه ملل مستضعفین جهان است، بمباران مستمر مراکز مسکونی وبازارشهرهای یمن در ساعات شلوغ روز آن‌هم در ماه مبارک رمضان توسط سران وابسته و ذلیل آل سعود به دستور صهیونیست‌ها روز قدس را رنگ و بوی دیگری بخشیده است.

در این بیانیه آمده است: لذا یکایک شما مؤمنین روزه‌دار و مردم ولایتمدار استان دلاور خیز بوشهر را دعوت به شرکت فعال در این راهپیمایی عظیم  می‌کنیم، امسال به یاری خداوند متعال مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس را با لبیک به ندای وحدت‌بخش بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و خلف برحق ایشان مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای حفظه الله در راستای مذاکرات هسته‌ای پیام عزّتمندانه مردم روزه‌دار ایران اسلامی به سران استکبار جهانی خواهد بود.

حزب موتلفه اسلامی استان بوشهر اعلام کرد: تحولات شگفت‌انگیز و سرنوشت‌ساز به وجود آمده در منطقه و جهان با الگو گیری از انقلاب اسلامی ایران عرصه را بر استکبار جهانی و رژیم اشغالگر صهیونیستی  تنگ کرده است به‌گونه‌ای که با اعزام تروریست‌های آموزش‌دیده خود،  وحشیانه به قتل‌عام مردم سوریه، عراق، لیبی، افغانستان و پاکستان روی آورده است.

این بیانیه می‌افزاید: بیداری اسلامی و خیزش مردمی و خروش انقلابی موجب همبستگی مضاعف ملت‌های مسلمان منطقه با مردم انقلابی ایران اسلامی به‌عنوان پایه‌گذار روز جهانی قدس و پیشگام  مبارزه با صهیونیسم غاصب شده که امسال در برگزاری مراسم باشکوه این روز بزرگ  تجلی خواهد یافت.

در این بیانیه آمده است: بعد از رسوایی و سقوط سیاسی رژیم دست‌نشانده آل سعود که ماسک حمایت از اسلام و خادم‌الحرمین برچهره کریح خود کشیده بود اکنون نگاه همه ستمدیدگان عالم به‌سوی جمهوری اسلامی ایران و منجی موعوداست، لذا ساده‌اندیشی است که تصوّر کنیم ما درموقعیّت امام حسن مجتبی علیه السّلام هستیم و اگر با معاویه زمان صلح‌نامه امضاء کنیم مسئله حل خواهد شد، واقعه کربلا درس عبرتی است که بدانیم مشکل آل سفیان و آل سعود و استکبار اصل اسلام است . و تا نابودی تمام ارزش‌های اسلامی از پای نمی‌نشینند.

 

ارسال نظر