کد خبر : 14142

حل مشکل مسکن و اشتغال نیازمندان استان بوشهر در اولویت است

بوشهر24: استاندار بوشهر گفت: نبود سرپناه مناسب و اشتغال پایدار یکی از مشکلات عمده مددجویان کمیته امداد است که حل این مشکل در اولویت برنامه‌های کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر قرار دارد.

به گزارش "بوشهر24" به نقل از تسنیم ، مصطفی سالاری در سرکشی از خانواده‎های نیازمند بوشهر با بیان اینکه توجه به حل مشکلات خانواده‌های نیازمند مورد تاکید قرار دارد اظهار داشت: کمیته امداد در ایجاد شغل‎های پایدار خانواده‌های نیازمند به ویژه زنان سرپرست خانواده باید توجه جدی کند.

 

وی که در راستای اجرای طرح مفتاح‌الجنه از خانواده‌های نیازمند سرکشی می‌کرد مشکلات گوناگون مددجویان از جمله تامین جهیزیه فرزندان نیازمندان، اشتغال، مسکن و هزینه‌های درمانی و دارویی را مورد بررسی قرار داد و از مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر خواست مشکلات این خانواده‌ها در کوتاه‌ترین زمان برطرف شود.

 

سالاری، با تاکید بر توجه به حل مشکل مسکن خانواده‌های نیازمند افزود: حل مشکل مسکن نیازمندان می‌تواند بخش عمده‌ای از دغدغه‌های این خانواده‌ها را کاهش دهد که در این راستا امسال توجه جدی به مسکن قشر نیازمند و مددجویان کمیته امداد شده است.

 

استاندار بوشهر بر توانمندسازی مددجویان در ابعاد گوناگون تاکید کرد و گفت: تامین هزینه‌های درمانی و دارویی مددجویان، معیشت و مسکن مددجویان باید مورد توجه قرار داشته باشد.

 

وی با اشاره به تامین پرداختی از بخشی از هزینه تامین مسکن نیازمندان تحت پوشش کمیته امداد استان بوشهر بیان کرد: برای حل مشکل مسکن نیازمندان بخشی از هزینه‌های آن به صورت بلاعوض و بخشی هم به صورت تسهیلات ارزان‌قیمت تامین می‌شود.

 

ارسال نظر