کد خبر : 14192

ارتقای سطح بهداشتی خانوارهای مددجوی استان

بوشهر24: مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر از اجرای 1700 طرح بهداشتی خانوارهای مددجوی استان بوشهر خبر داد.

به گزارش"بوشهر24"، احمد لطفی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در دشتستان با اشاره به برگزاری باشکوه راهپیمایی روز قدس در استان بوشهر اظهار داشت: مردم شهرها و روستاهای مختلف استان بوشهر با مشارکت در راهپیمایی باشکوه روز قدس بار دیگر با آرمان‌های امام راحل، مقام معظم رهبری و انقلاب اسلامی و قدس شریف تجدید بیعت کردند.

 

وی افزود: ایران اسلامی امروز در اوج عزت و اقتدار قرار دارد و روز به روز شاهد موفقیت و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی در عرصه‌های مختلف هستیم.

 

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر خاطر نشان کرد: کمیته امداد استان در یکسال اخیر خدمات متنوع و ارزشمندی به جامعه هدف ارائه کرده و این مهم موجبات رضایتمندی مردم و افراد تحت پوشش شده است.

 

لطفی تصریح کرد: بیشترین تلاش خود را برای افزایش سطح کیفی خدمات به مددجویان انجام داده‌ایم و البته تا رسیدن به نتیجه مطلوب باید بیش از پیش تلاش و فعالیت کنیم.

 

وی یادآور شد: سرکشی به خانوارهای تحت پوشش و ارائه خدمات مختلف فرهنگی، اجتماعی، آموزشی، درمانی و بهداشتی و معیشتی و ... با کیفیت مطلوب انجام شده و این روند تداوم خواهد داشت.

 

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر از اجرای 1700 طرح بهداشتی خانوارهای مددجوی استان بوشهر خبر داد و گفت: طرح رفع سوء تغذیه برای یک‌هزار و 700 خانوار تحت پوشش استان بوشهر اجرایی و عملیاتی شده و این مهم موجبات رضایتمندی مددجویان شده است.

 

لطفی افزود: امسال بیش از 32 میلیارد ریال برای هزینه‌های درمانی خانواده‌های تحت پوشش استان بوشهر صرف شده و امیدواریم رضایت خاطر این خانوارها فراهم شده باشد.

ارسال نظر