کد خبر : 14211

برگزاری کتابت آیات قرآن در فرهنگسرای خورموج

بوشهر24: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتی گفت: با حضور مسئولین کتابت آیات قرآنی در فرهنگسرای خورموج برگزار شد.

 

به گزارش "بوشهر24" به نقل از فارس، حمید زارعی صبح امروز در آیین کتابت آیات قرآنی که توسط انجمن خوشنویسان خورموج در فرهنگسرای شهید شهریاری با حضور نماینده مردم دشتی تنگستان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار دشتی و سایر مسئولین شهرستان برگزار شد، گفت: به‌واسطه معنویتی که در این برنامه هنری موج می‌زند خوشنویسان از آن استقبال بسیار خوبی به عمل می‌آورند به‌ نحوی‌ که در چند سال گذشته بدون وقفه این برنامه در فرهنگسرا ادامه داشته است.

سرپرست اداره فرهنگ ارشاد اسلامی دشتی افزود: انجمن خوشنویسان خورموج هرچند سابقه شانزده‌ساله در فرهنگسرا دارد اما کمتر از دو سال است که زیرنظر انجمن خوشنویسان ایران ثبت‌ شده و فعالیت می‌کند و در این مدت بیش از صد نفر مدارک خوشنویسی از مقدماتی تا ممتاز کسب کرده‌اند.

وی اضافه کرد: استعدادهای خوبی در این زمینه شناسایی و تربیت‌شده‌اند و استاد سید محمد جعفری و سید نظام‌الدین حسینی با عشق و علاقه در حال تلاش و آموزش هنرجویان هستند.

حجت‌الاسلام پور فاطمی نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی و غلامرضا مهرجو فرماندار دشتی نیز با قدردانی از فعالیت‌های انجمن خوشنویسان قول دادند خواسته‌های هنرمندان را مرتفع کنند.

در پایان از سید محمد جعفری، سید نظام‌الدین حسینی، هادی کهن، حسین رستمی، حمید ذاکری، سیف‌الله خلیلی و خانم‌ها فاطمه علی‌خواه زهرا امیری و مریم رضایی حقیقی که کتابت انجام داده بودند تقدیر شد.

 

ارسال نظر