کد خبر : 14305

مردم خیر استان بوشهر برای کمک نیازمندان تلاش کنند‌

صفایی‌بوشهری: رسیدگی به نیازمندان و گرفتاران، مشکلات اجتماعی ‌را کاهش می‌دهد

بوشهر24: امام جمعه بوشهر گفت: مردم ولایت‌مدار استان بوشهر در رسیدگی به نیازمندان در تمامی عرصه‌ها نقش مهمی دارند که لازم است به ‌زندانی جرائم غیر عمد تلاش کنند.

به گزارش گبوشهر24"، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری ظهر دیروز در مراسم جشن گلریزان برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد بوشهر، با بیان اینکه ارمغان شادی به همنوعان خود از تاکیدات دین مبین اسلام است اظهار  داشت: یکی از کارهای ارزشمند مهم مسلمانان که مفاخر دینی بر روی آن تاکید دارند، به ارمغان آوردن شادی برای مومنان است.

وی با تاکید بر رسیدگی به نیازمندان در عرصه‌های مختلف بیان کرد: رسیدگی به نیازمندان و گرفتاران مشکلات اجتماعی آنان را کاهش می‌دهد چراکه اگر به افراد گرفتار، کمک نشود، مشکلات عمیق‌تری دامن‌گیر آنان می‌شود.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه بی توجهی به گرفتاری مشکلات و گرفتاری‌های دیگری به همراه دارد گفت: زایش یک مشکل برای انسان گرفتاری‌های دیگری را به همراه دارد از این رو باید همگان برای کمک به همنوعان خود اقدام کنند.

صفایی بوشهری، با بیان اینکه مشارکت خیران در مراسم جشن گلریزان نشان از افزایش تقوای الهی خیران است گفت: امید خانواده‌های زندانیان جرائم غیر عمد مالی به برگزاری جشن‌های گلریزان و کمک خیران است.

وی از مردم و نیکوکاران خواست از هرگونه کمک مالی در حد توان خود برای آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمدمالی و بازگرداندن آنان به آغوش گرم خانواده دریغ نکنند.

به گزارش تسنیم، در این آئین هفت زندانی جرائم غیرعمد شهرستان بوشهر با پرداخت یک میلیارد و 390 میلیون ریال بدهی آنان آزاد شدند.

ارسال نظر