کد خبر : 14306

در نشست شورای فرهنگ عمومی مطرح شد؛

استاندار بوشهر: فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر باید در رفتار مسئولان تبلور یابد‌

استاندار بوشهر: فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر باید در رفتار مسئولان تبلور یابد‌

بوشهر24: استاندار بوشهر گفت: اشاعه فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر باید در رفتار مسئولان متبلور شود که این مهم بهترین راه اشاعه این فریضه الهی در جامعه است.

به گزارش "بوشهر24"، مصطفی سالاری ظهر دیروز در نشست شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر با قدردانی از حضور پرشور مردم استان بوشهر در راهپیمایی روز جهانی قدس اظهار داشت: مردم استان بوشهر با انگیزه بالا در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کردند و انزجار خود را از جنایات و ظلم و ستم  رژیم صهیونیستی اعلام کردند.

‌استاندار بوشهر، با گرامیداشت هفته عفاف و حجاب و با بیان اینکه اشاعه این فرهنگ مورد تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی و رئیس جمهور است گفت: هرگامی دراین مسیر ارزشمند به عنوان یک وظیفه برداشته شود، تحقق یک رسالت مهم تلقی می‌شود.

سالاری، با بیان اینکه همه اعضای جامعه باید به فرهنگ عفاف و حجاب پایبند باشند، خاطرنشان کرد: مردم ولایت‌مدار استان بوشهر همواره پایبندی و تقید خود را به نظام و ارزش‌های اسلامی نشان داده‌اند.

وی، حجاب و عفاف را مختص بانوان ندانست و گفت: عفاف و حجاب شامل همه افراد جامعه می‏‌شود و همه باید به این اصل مهم پایبند و مقید باشند.

استاندار بوشهر، با تاکید بر تقویت و تحکیم بنیان خانواده افزود: بنیان دین که در جامعه مستحکم‌تر شود، آثار در ظواهر از جمله بنیان خانواده مشخص می‌شود.

سالاری با بیان اینکه مردم حجاب و عفاف را یک فریضه دینی می‎دانند بیان کرد: هرچه بنیان اعتقادات مستحکم‎تر باشد پایبندی به آن نیز بیشتر می‎شود.

وی، بر پایبندی به احکام دینی تاکید کرد و گفت: پرهیز از دروغگویی، هدر دادن و سوء استفاده از اموال عمومی و بقیه تخلفات و گناهان سبب استحکام پایبندی به احکام دینی می‎شود.

به گزارش تسنیم، استاندار بوشهر با بیان اینکه فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر باید در رفتار مسئولان تبلور یابد، گفت: اشاعه فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر باید در رفتار مسئولان  متبلور شود که این مهم بهترین راه اشاعه این فریضه الهی در جامعه است.

سالاری تاکید کرد: مسئولان باید زمینه اجرای فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر را نخست خود با مقید کردن به همه احکام الهی نشان دهد تا بنیان دین در جامعه مستحکم شود.

ارسال نظر