کد خبر : 15054

فرماندار تنگستان: اعزام روحانیون به این شهرستان بیشتر شود

 فرماندار تنگستان: اعزام روحانیون به این شهرستان بیشتر شود

فرماندار تنگستان گفت:با توجه به وجود جوانان مستعد و قابلیت ها و ظرفیت بالای تنگستان درحوزه دینی و مذهبی اعزام روحانیون در ایام مختلف سال به این شهرستان باید بیشتر شود.

به گزارش " بوشهر24 "، غلامرضا ترک زاده یکشنبه در نشست با مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر افزود: امسال تمام خانه های عالم نیمه تمام در شهرستان تنگستان با تخصیص اعتبارات لازم در کمیته برنامه ریزی تکمیل و مورد بهره برداری قرار می گیرد.

وی تصریح کرد: بیش از 60 هیات مذهبی در تنگستان فعال است که نیاز دارد تبلیغات اسلامی استان بوشهر برای تجمیع و ساماندهی این هیات ها فعالیت بیشتری کند.

ترک زاده با اشاره به اینکه شهرستان تنگستان دارای چند مرکز قرآنی است گفت: موسسات قرآنی در شهرستان تنگستان و شهر اهرم از جمله دارالقرآن ابراهیم خلیل الله فعالیت خوبی دارند که حتی در مقاطع دانشگاهی دانشجو می پذیرد.

وی با اشاره به نقش مهم مرکز قرآنی تنگستان در آشنایی نوجوانان و کودکان با حفظ قرآن کریم افزود: بیش از30 نفر در دارالقرآن ابراهیم خلیل الله اهرم موفق به حفظ کل قرآن و درحال حاضر نیز 25 نفر مشغول حفظ 5 جزء به بالا هستند.

فرماندار تنگستان افزود: موسسه قرآنی حنان در بخش دلوار و چند موسسه دیگر در سطح شهرستان در این زمینه در حال فعالیت هستند./ ایرنا

ارسال نظر