کد خبر : 15852

شهرداری تبریز یا شاهین شهرداری بوشهر

جدال شش امتیازی شهرداری تبریز و شاهین شهرداری بوشهر

جدال شش امتیازی شهرداری تبریز و شاهین شهرداری بوشهر

تیم‌های فوتبال شاهین شهرداری بوشهر و شهرداری تبریز، دیدار حساس لیگ دسته دو فوتبال کشور را برگزار می‌کنند که یک دیدار شش امتیازی به حساب می‌آید.

به گزارش "بوشهر 24" به نقل از «استان24»؛ دیدار تیم‌های فوتبال شاهین شهرداری بوشهر و شهرداری تبریز از هفته چهارم مرحله نهایی لیگ دسته دو فوتبال باشگاه‌های کشور در تبریز برگزار می‌شود.

تیم های شاهین بوشهر و شهرداری تبریز تاکنون 8 بار به مصاف یکدیگر رفته‌اند که حاصل این دیدارها  2 پیروزی برای شاهین بوشهر و 6 تساوی بوده است و تیم شهرداری تبریز تاکنون موفق به شکست سفیدپوشان بوشهری نشده است.

 

تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در هفته سوم مرحله نهایی لیگ دو در گچساران در برابر تیم نفت و گاز این شهر ناکام ماند و با نتیجه 1 بر صفر شکست خورد و تیم فوتبال شهرداری تبریز هم در هفته سوم در مقابل هف سمنان شکست 2 بر 1 را پذیرفت تا در بازی خانگی در برابر شاهین شهرداری بوشهر به کسب امتیاز کامل این دیدار بیاندیشد.

 

این دیدار حساس حکم شش امتیاز را دارد که شاگردان حمید کللی سرمربی شاهین بوشهر و علی صالحی پناه سرمربی شهرداری تبریز برای جبران شکست هفته قبل ، بازیکنانشان را با انگیزه بالا به میدان می‌فرستند.

 

شاهین شهرداری بوشهر در هفته پایانی مرحله اول مسابقات موفق شد تنها نماینده استان آذربایجان شرقی در لیگ دو فوتبال کشور را در تبریز با تک گل مسعود نظرزاده کاپیتان خود شکست دهد.

 

شاهین شهرداری بوشهر با 4 امتیاز در مکان چهارم جدول و شهرداری تبریز نیز با همین امتیاز با تفاضل گل بهتر نسبت به شاهین در مکان سوم جدول لیگ دسته دو فوتبال قرار دارند.

 

دیدار دو تیم شهرداری تبریز و شاهین شهرداری بوشهر روز چهارشنبه 16 فروردین ساعت 16:15 در استادیوم اختصاصی شهرداری تبریز برگزار خواهد شد.

*فارس                                  

 

ارسال نظر