کد خبر : 15859

فرمانده انتظامی گناوه خبر داد؛

سارقان چادرهای مسافران نوروزی در گناوه دستگیر شدند

سارقان چادرهای مسافران نوروزی در گناوه دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان گناوه گفت: سه نفر از اعضای باند سرقت وسایل داخل چادرهای مسافران نوروزی بعد از دستگیری به ۶ فقره سرقت اعتراف کردند.

به گزارش «بوشهر24»به نقل از خبرگزاری مهر، سرهنگ داریوش مردانی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، بیان داشت: در پی اعلام شکایت تعدادی از مسافران نوروزی مبنی بر سرقت وسایل در داخل چادرهایشان، رسیدگی به این موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی گفت: ماموران انتظامی با همکاری پلیس آگاهی با انجام تحقیقات میدانی، بررسی سوابق مجرمان و افزایش گشت های انتظامی به فردی به نام ع-س مشکوک شده و پس از هماهنگی با مقام قضایی وی را دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

سرهنگ مردانی اظهار داشت: متهم پس از انتقال به مرکز پلیس و بازجویی به ۶ فقره سرقت وسایل داخل چادرهای مسافران نوروزی با همدستی فردی به نام «م-ح» اعتراف کرد و گفت: اموال را پس از سرقت به فردی به نام «ع- س» می فروختیم.

این مقام انتظامی اضافه کرد: در همین راستا فرد مالخر دستگیر و هر سه متهم با قرار صادره از طریق دادسرا روانه زندان شدند. 

سرهنگ مردانی در توصیه ای پیشگیرانه خطاب به شهروندان و مسافران نوروزی گفت: پس از توقف در هر شهر یا منطقه گردشگری، حدالامکان چادرهای خود را در مکان های امن تحت نظارت نیروی انتظامی برپا کنند و در صورت نگهداری وسایل با ارزش چادرهای خود را ترک نکنند.

 

ارسال نظر