کد خبر : 21215

معابر و نقاط پرتردد شهر بوشهر علیه ویروس کرونا ضدعفونی و سم پاشی شد + تصاویر

معابر و نقاط پرتردد شهر بوشهر علیه ویروس کرونا ضدعفونی و سم پاشی شد + تصاویر

در راستای مقابله با ویروس کرونا با همکاری یگان ویژه نیروی انتظامی و شهرداری بندر بوشهر معابر و نقاط پرتردد این شهر ضدعفونی و سم پاشی شد.

به گزارش  بوشهر24، در راستای مقابله با انتشار ویروس کرونا، سطح شهر بوشهر با همکاری نیروی انتظامی و شهرداری بندربوشهر ضد عفونی شد.

در اجرای ضد عفونی معابر و نقاط پرتردد شهر بوشهر و در راستای مبارزه با بیماری کرونا تمام ماشین‌های یگان ویژه  نیروی انتظامی و تجهیزات شهرداری بندر بوشهر عملیات ضدعفونی و سم پاشی سطح شهر بکار گرفته شد.

بر اساس اجرای طرح ضدعفونی شهر بوشهر صبح امروز شورنشاط خاصی در شهر بوشهر مشهود بود به‌گونه‌ای که مردم در راستای ضدعفونی معابر و نقاط پرتردد هرنوع همکاری با یگان ویژه نیروی انتظامی و شهرداری بندر بوشهر در دستور کار خود قرار دادند.

رئیس شورای شهر بوشهر با قدردانی از همکاری نیروی انتظامی با شهرداری در ضدعفونی شهر بوشهر و مقابله با ویروس کرونا اظهار داشت: بر اساس اظهارات رئیس دانشگاه علوم پزشکی، اکنون بوشهر از ویروس کرونا مصون است که همکاری مردم در رعایت موارد بهداشتی ستودنی است.

ابوذر دهدار با اشاره به اجرای ضدعفونی معابر بوشهر گفت: با مشارکت شهرداری و یگان ویژه نیروی انتظامی شهر بوشهر علیه کرونا ضدعفونی شد.

وی بیان کرد: با اجرای این طرح از میدان امام خمینی(ره) تا میدان قدس و بالعکس و سپس تا میدان شهید مطهری و بالعکس، و میدان معراج و بالعکس و سایر خیابانهای شهر بوشهر ضدعفونی می‌شود.

 

1398121209233972819824084

 

تسنیم/

ارسال نظر