کد خبر : 21238

نقاط پرتردد استان بوشهر به‌صورت شبانه روزی علیه کرونا ضدعفونی می‌شود

نقاط پرتردد استان بوشهر به‌صورت شبانه روزی علیه کرونا ضدعفونی می‌شود

اکیپ‌های شهرداری در طول شبانه‌روز اماکن، نقاط پرتردد و معابر عمومی در مرکز دشتی را در راستای مقابله با ویروس کرونا گندزدایی و ضدعفونی می‌کنند.

به گزارش بوشهر24، مدیران شهری خورموج به‌منظور حفظ سلامت عمومی تمامی امکانات خود را برای مقابله و مهار ویروس کرونا به میدان آوردتد.

در جلسه ستاد مبارزه با کرونا در مرکز شهرستان دشتی،  رئیس شورای اسلامی شهر خورموج  با تاکید بر بکارگیری همه امکانات برای مقابله با ویروس کرونا اظهار داشت: شهرداری برای مقابله با شیوع ویروس کرونا با همکاری دیگر دستگاه‌‌ها از جمله بهداشت و درمان باید از هیچ کوششی فروگذاری نکند.

تمام اقدامات مربوط به پیشگیری از شیوع ویروس کرونا مورد قرار دارد

وی با تاکید بر همکاری اعضای شورای شهر با شهرداری و اعضای ستاد مبارزه با کرونا بیان کرد: تمام وظایفی که ستاد مقابله با ویروس کرونا به عهده شهرداریگذاشته، انجام می‌دهد و تمام اقدامات مربوط به پیشگیری از شیوع ویروس کرونا مورد توجه شورا و شهرداری خورموج قرار دارد.

شهردار خورموج نیز با بیان این‌که این شهرداری با بسیج امکانات شهری، اقدام مهمی در دستور کار گذاشته است گفت: آموزش و فرهنگ‌سازی شهروندان، با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی،  یکی از موارد اساسی و مهم در دستور کارشهرداری خورموج قرار گرفته است.

50 نفر از نیروهای شهرداری در طرح ضدعفونی شهر مشارکت کردند

وی تصریح کرد: در اجرای طرح مقابله با ویروس کرونا در مرکز دشتی 50 نفر از نیروهای شهرداری در طرح ضدعفونی شهر مشارکت کردند.

احمد شیخیانی تاکید کرد: شهرداری خورموج به صورت قاطع با همکاری شورای اسلامی  و  بهداشت و درمان خورموج کمر همت به مبارزه با کرونا بسته‌اند.

وی با بیان اینکه شهرداری خورموج به‌صورت شبانه‌روزی برای مقابله با ویروس کرونا فعال است افزود: اکیپ‌ها در طول شبانه‌روز اماکن و معابر عمومی در شهر خورموج  را در راستای مقابله با کرونا گندزدایی و ضدعفونی می‌کنند.

وی ضدعفونی حمل‌ و نقل عمومی را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: ضدعفونی ناوگان حمل و نقل عمومی و عابر بانک‌ها مورد توجه ویژه قرار دارد.

شهردار خورموج با قدردانی از اعضای شورای شهر در همکاری مستمربا شهرداری به مصوبات این نشست پرداخت و بیان کرد:  هزینه جشنواره نوروزی امسال با همکاری اعضای شورای شهر، به مبلغ 1.2 میلیارد ریال به خرید دستگاه تست و آزمایش خون بیمارستان زینبیه خورموج تخصیص یافت.

1.7 میلیارد ریال از اعتبارات شهرداری خورموج برای مقابله با بیماری کرونا تخصیص یافت

شیخیانی، از  اختصاص 30 میلیون تومان به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر در راستای مبارزه با بیماری کرونا خبر داد و خاطر نشان کرد:برای خرید تجهیزات بهداشتی و توزیع بین شهروندان عزیز خورموج  در راستای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا 25 میلیون تومان تخصیص یافت.

شهردار خورموج بیان کرد: در مجموع 1.7 میلیارد ریال از اعتبارات  شهرداری برای مقابله با ویروس کرونا در خورموج تخصیص یافته است.

ویبا اشاره به تشکیل اکیپ شبانه روزی برای ضدعفونی معابر و اماکن عمومی شهر خورموج گفت: تجهیز روزانه کارکنان خدمات شهری شهرداری خورموج به تجهیزات بهداشتی برای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا در اولویت قرار گرفته است.

راه‌اندازی کمپین دست‌ها را باید شست از موارد مطرح شده در این نشست بود و تاکید شد:  انتشار سایر کمپین‌های مربوط به ویروس کرونا، ازجمله در خانه بمانیم  تا کرونا را شکست دهیم در فضای مجازی باید مورد توجه قرار بگیرد.

 

ارسال نظر