کد خبر : 21244

گروه جهادی دلوار تولید ماسک را آغاز کرد/توزیع بیش از ۲۰۰۰ مایع ضد عفونی در بین خانواده های نیازمند

گروه جهادی دلوار تولید ماسک را آغاز کرد/توزیع بیش از ۲۰۰۰ مایع ضد عفونی در بین خانواده های نیازمند

در حرکتی خودجوش مردمی برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا اولین مرحله توزیع ماسک رایگان بین شهروندان دلواری استان بوشهر همزمان با سالروز ولادت حضرت علی (ع) آغاز شد.

به گزارش بوشهر24؛ علی جمشیدی مسئول گروه جهادی شهید رئیسعلی دلواری اظهار داشت: همزمان با شیوع ویروس کرونا در کشور و استان بوشهر به همت خیران و امام جمعه و گروه جهادی دلوار اولین کارگاه تولید ماسک یک بار مصرف در روستای محمد عامری راه‌اندازی و همزمان با ولادت مولی متقیان حضرت علی (ع) اولین محموله تولیدی آماده و برای ارتقای سلامت مردم توزیع شد.

جمشیدی افزود: در یک حرکت خودجوش دیگر معابر و فضای شهر نیز ضدعفونی و آلودگی زدایی خواهد شد.

وی اظهارداشت:  رعایت بهداشت فردی و در خانه ماندن از راهکارهای مهم و اصولی در برابر مبارزه و ریشه کنی بیماری کرونا است که از همشهریان انتظار داریم در این زمینه اهمیت وافری قایل شوند.

مسئول گروه جهادی دلوار گفت: کارگاه تولیدی ماسک با توجه به  نیاز مردم و کمبودی که وجود دارد به همت این گروه و امام جمعه و موکب سیدالشهدا راه‌اندازی شده‌است.

این مسئول افزود: تولید بیش از پنج هزار ماسک در مرحله اول  قرار دارد و در تلاشیم این میزان افزایش یابد.

وی گفت: اولین محصولات تولیدی این کارگاه به میزان یکهزار ماسک پس از نظارت کارشناسان بهداشت در سالروز ولادت حضرت علی (ع) بین مردم توزیع شد.

جمشیدی از مشارکت و حضور بانوان این شهر در دوخت ماسک‌های تولیدی تقدیر کرد و یادآورشد: در کارگاه دایرشده تعداد ۲۰ بانو در زمینه دوخت و تهیه  ماسک همکاری دارند.

سپاس/

ارسال نظر