کد خبر : 21293

۷۱ کارگاه تولید ماسک با مشارکت بسیج در استان بوشهر

۷۱ کارگاه تولید ماسک با مشارکت بسیج در استان بوشهر

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: 71 کارگاه تولید ماسک با مشارکت بانوان و آقایان داوطلب در این استان راه‌اندازی شده است که به طور میانگین روزانه ۳۰ هزار ماسک تولید می‌کنند.

به گزارش بوشهر24، سردار علی رزمجو  فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: ۷۱ کارگاه تولید ماسک با مشارکت بانوان و آقایان داوطلب در این استان راه‌اندازی شده است که به طور میانگین روزانه ۳۰ هزار ماسک تولید می‌کنند.

وی افزود: تا کنون ۱۰۵ گروه جهادی و بسیجی با بیش از ۲۰۰ ایستگاه ایست بازرسی در شهر‌ها و بخش‌ها و همچنین ضدعفونی ۳ هزار مکان مذهبی و خیابان در حال فعالیت هستند.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر اضافه کرد: همچنین تا کنون ۴ هزار و ۳۰۰ بسته معیشتی ۵۰۰ هزار تومانی بین نیازمندان توزیع شده و بیش از صد هزار نفر با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی غربالگری شده‌اند.

حجت‌الاسلام ابراهیم تشکری مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر نیز در این ارتباط اظهار داشت: دوهیئت فاطمیون و هیئت منتظران مهدی با همکاری بانوان بسیجی و ایثارگر به صورت داوطلبانه اقدام به دوخت ماسک و لباس بیمارستانی در حسینه سید الشهدا گلزار شهداء بوشهر می‌کنند.

وی افزود: ۲۰ نفر از بانوان با چرخ خیاطی در دوشیفت، روزانه ۲ هزار ماسک، ۳۰ گان  و ۳۰ لباس بیمارستانی تولید می‌کنند.

این مسئول اضافه کرد: ۳۰ درصد ماسک‌های تولیدی در صورت نیاز در مراکز درمانی و ۷۰ درصد بین مردم نیازمند توزیع می‌شود.

 

 

سپاس/

ارسال نظر