کد خبر : 21730

دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران یک وظیفه است

دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران یک وظیفه است

محمدتقی ایرانی معاون سیاسی امنیتی واجتماعی استانداری بوشهر با اشاره به اینکه دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران یک وظیفه است، گفت: شهیدان و ایثارگران مظهر صلابت و عزت این مرز و بوم هستند.

به گزارش بوشهر24، محمدتقی ایرانی معاون سیاسی امنیتی واجتماعی استانداری بوشهر به همراه مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری بوشهر و فرماندار بوشهر در دیدار از خانواده شهید ندیم زاده که با حضور مسئولان بخشدار ویژه خارگ، شورای اسلامی شهر وشهردار جزیره خارگ و مسئولان مدیریت شهری جزیره مقاوم خارگ  برگزار شد با بیان اینکه شهیدان از همه هستی خود گذشتند تا امنیت و آرامش را برای ما به ارمغان آورند، افزود: امروز اقتدار و صلابت ما مدیون حماسه آفرینی شهیدان و ایثار گران است، عزیزانی که از همه تعلقات دنیوی گذشته و به قرب الهی نائل آمدند.

وی در ادامه ابراز داشت: تا مادامی که فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ما حاکم باشد هیچ قدرتی فکر تجاوز و تعدی به این مرز و بوم را نخواهد کرد.

معاون سیاسی امنیتی واجتماعی استانداری بوشهر  ضمن این مطلب که شهیدان از بندگان مقرب خداوند بودند که از سفره رحمت باری تعالی تا ابد متنعم هستند و این فرصت و نعمتی است که صرفا خداوند متعال آن را به بندگان شایسته خود ارزانی می دارد، اظهار داشت: شهیدان و ایثارگران حیات بخش جامعه و نور هدایتی هستند که همیشه خواهند درخشید.

محمدتقی ایرانی معاون سیاسی امنیتی واجتماعی استانداری  بوشهر بیان اینکه ایثار و از خود گذشتگی شهدا از مهمترین عوامل حفظ انقلاب است، عنوان داشت: ما مردم ایران اسلامی باید قدر دان خون شهدا و فداکاری ایثارگران و خانواده شهدا باشیم امید است بتوانیم شهدا را سرلوحه کار خود قرار داده و راهشان را ادامه دهیم.

وی ضمن اینکه خانواده شهدا با تقدیم فرزندان خود در راه انقلاب و اسلام کار بزرگی را انجام دادند، اعلام داشت : خانواده های معظم شهدا و ایثارگران با تقدیم بهترین عزیزان خود در راه دفاع از آرمان های کشور و مرزهای آن کاری بزرگ و ستودنی انجام دادند که این مهم افتخار بزرگی برای تمام ملت ایران است.

معاون سیاسی امنیتی واجتماعی استانداری بوشهر  در پایان با اشاره به اینکه امید است بتوانیم وظایف خود در را در راستای خدمت رسانی به خانواده معظم شهدا و ایثارگران به نحو مطلوب انجام دهیم تا در پیشگاه خداوند و نزد مردم شرمنده و مدیون خون شهدا نباشیم، بیان داشت: امیدواریم توفیق خدمت به خانوادهای شهدا و ایثار گران را به معنای واقعی داشته باشیم

مستاندار3

مستاندار2

مستاندار

انتهای پیام/

ارسال نظر