کد خبر : 2860

امام جمعه بوشهر:ایران به قدرتی جهانی تبدیل شده است

امام جمعه بوشهر:ایران به قدرتی جهانی تبدیل شده است

بوشهر24: امام جمعه بوشهر گفت: امروز ایران اسلامی یک قدرت جهانی شده است و با تولید نرم‌افزاری و سخت‌افزاری صنایع دفاعی و هدایت‌های رهبری به پیشرفت‌های چشمگیری دست یافته است.

بوشهر24: امام جمعه بوشهر گفت: امروز ایران اسلامی یک قدرت جهانی شده است و با تولید نرم‌افزاری و سخت‌افزاری صنایع دفاعی و هدایت‌های رهبری به پیشرفت‌های چشمگیری دست یافته است.
به گزارش "بوشهر24"، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری در خطبه‌های نماز جمعه این هفته بوشهر با سفارش خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی اظهار داشت: اعمال انسان نزد خدا محفوظ است و پرهیز از گناه همواره از سوی ائمه اطهار مطرح شده است.

وی با تسلیت سالگرد شهادت امام جعفر صادق(ع) تصریح کرد: یکی از آموزه‌هایی که این امام همواره در مورد آن تاکید داشت پرهیز از گناه است.

امام جمعه بوشهر با اشاره به فرارسیدن هفته دولت گفت: این هفته فرصت مناسبی برای بیان خدمات و عکلرد دولت و نظام است و مدیران باید اهتمام جدی به این موضوع داشته باشند.

صفایی بوشهری تاکید کرد: کارمندان نیز باید در خدمت به مردم کوشا بوده و تکریم ارباب‌ رجوع را سرلوحه کار خود قرار دهند.

وی با تبریک روز کارمند افزود: کارمندان در انجام وظایف خود باید پرتلاش بوده و خدمت به مردم را یک افتخار بدانند.

امام جمعه بوشهر با اشاره به ترفندهای دشمنان برای ضربه به ایران اسلامی گفت: امروز ایران اسلامی یک قدرت جهانی شده است و با تولید نرم‌افزاری و سخت‌افزاری صنایع دفاعی و هدایت‌های مقام معظم رهبری به پیشرفت‌های چشمگیری دست یافته است.

صفایی بوشهری با اشاره به روز بسیج اصناف گفت: بسیج در تمامی عرصه‌های ورود خوبی داشته و منشا خدمات ارزنده‌ای بوده است و جامعه اصناف نیز از این نعمت ارزشمند بهره‌مند هستند.

وی با تبریک روز داروساز که هفته آینده خواهد بود، گفت: خدمات بهداشت و درمان از مهم‌ترین خدماتی است که در جامعه انجام می‌شود و وزارت بهداشت باید با کاهش بیمار و بیماری‌های مختلف زمینه برای تحقق نقشه جامع سلامت را فراهم کند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر، اقتدار و عزت ایران اسلامی در عرصه بین‌المللی را یک ضرورت خواند و افزود: دولت باید تمام تلاش خود را برای نشان دادن اقتدار و عزت ایران در عرصه بین‌المللی انجام دهد.

خطیب نماز جمعه بوشهر با اشاره به روز کارمند گفت: از تمامی کارمندان که خدمات به مردم ارائه می‌هند قدردانی می‌شود ولی لازم است تکریم ارباب رجوع مد نظر کارمندان قرار داشته باشد.

امام جمعه بوشهر ولادت حضرت فاطمه معصومه(س) کریمه اهل بیت(س) را تبریک گفت و افزود: لازم است در این هفته برای برپایی جشن میلاد این روز هیئت‌های مذهبی، بانیان مساجد و قشرهای مختلف فعال شوند./ فارس

ارسال نظر