کد خبر : 3012

طرح گازرسانی به شهر وحدتیه افتتاح شد

طرح گازرسانی به شهر وحدتیه افتتاح شد

بوشهر24:در دومین روز از هفته دولت با حضور استاندار بوشهر طرح گازرسانی به شهر وحدتیه با سرمایه گذاری 77 میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

به گزارش "بوشهر24"، مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر عصر امروز در این آیین با تبریک هفته دولت اظهار داشت: دولت یازدهم در راستای خدمت به مردم اهتمام جدی دارد و شاهد اجرای پروژه‌های متنوعی برای رفاه و آسایش مردم هستیم.

غلامعباس حسینی افزود: کیفیت‌بخشی در اجرای پروژه‌های گازرسانی از اولویت‌های شرکت گاز استان بوشهر است و امیدواریم به اهداف مورد نظر برسیم.

وی اضافه کرد: در شهرها و روستاهای مختلف استان شاهد اجرای طرح‌های گازرسانی هستیم و حجم و کیفیت اجرای پروژه‌ها رشد چشمگیری نسبت به گذشته دارد.

مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر خاطرنشان کرد: در دشتستان نیز با تلاش مسئولان شهرستان شاهد گازرسانی به تمام شهرهای شهرستان هستیم و تعداد زیادی از روستاهای شهرستان دشتستان نیز از گاز طبیعی برخوردار شده‌اند.

حسینی تصریح کرد: گازرسانی به شهر وحدتیه از پروژه‌های مهم در سطح استان بوده که هم‌اکنون با تلاش شبانه‌روزی و رفع موانع متعدد به بهره‌برداری رسمی رسیده است.

مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر با اشاره به همکاری مسئولان وحدتیه در تکمیل این طرح گفت: برای گازرسانی به شهر وحدتیه 77 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری شده است.

حسینی با بیان اینکه طرح گازرسانی به وحدتیه دارای 7.5 کیلومتر شبکه انتقال است افزود: این خط گاز رسانی دارای 60 کیلومتر شبکه توزیع گازرسانی است./فارس

ارسال نظر